O Firmie

Aquarius Sp. z o o.

została założona w grudniu 2008 roku. Tak długi okres istnienia Spółki na rynku polskim, to ogromne doświadczenie w działalności związanej ze świadczeniem pracy pracownikami z różnych stron Europy.
Znajdziemy pracę dla Ciebie lub pracowników Twojej firmy
Specjalizujemy się w rekrutacjach międzynarodowych. Od ponad 5 lat z powodzeniem rekrutujemy pracowników z Ukrainy, Rosji, Białorusi, Mołdawii, a także z Nepalu, Gruzji, Bangladeszu, Etiopii czy Indii. Posiadamy kilkanaście biur co pozwala nam prowadzić duże rekrutacje i pozyskiwać najlepszych pracowników w krótkim czasie.
Jeśli Twoja firma odczuwa problemy kadrowe – to podjęcie współpracy z nami będzie idealnym rozwiązaniem. Zyskacie zmotywowany i wykwalifikowany do pracy personel, dzięki czemu będziecie Państwo mogli na bieżąco realizować swoje zamówienia.
Jeśli szukasz pracy tymczasowej lub na stałe – znajdziesz ją tutaj.
Nasze doświadczenie,
jest wynikiem długoletniej obecności na rynku, posiadania dużej wiedzy, dysponowaniem odpowiednim potencjałem technicznym oraz zasobami ludzkimi. W wyniku tego możemy się poszczycić tym, że posiadamy nie tylko doświadczenie ale również fachową i profesjonalną kadrę specjalistów mówiącą biegle w wielu językach i nie tylko wschodnich ale zachodnich.
Specjalizujemy się w przygotowaniach pracowników do prac w takich obszarach przemysłu jak:
  • Przetwórstwo spożywcze
  • Przemysł lekki
  • Przemysł metalowy
  • Przemysł stoczniowy
  • Przemysł budowlany
  • Rolnictwo
Doświadczenie, które posiadamy pozwala nam zająć się indywidualnymi zamówieniami Klientów w innych gałęziach przemysłu.

Firma nasza, opierając swoje działania na kompetencji i wiedzy naszych pracowników, jest gwarantem jakości obsługi małych zleceń jak również dużych projektów o zróżnicowanej specyfice i technologii

Rosnące zapotrzebowanie rynku pracy na taką formę zatrudnienia pozwala Spółce Aquarius na ciągłą rozbudowę sieci własnych biur rekrutacyjnych w krajach na wschodzie Europy. Dzięki czemu czas pozyskiwania pracowników zdecydowanie się skraca.

LAYOUT

SAMPLE COLOR

Please read our documentation file to know how to change colors as you want

BACKGROUND COLOR

BACKGROUND TEXTURE